DOLAR 18,5355 -0.12%
EURO 18,2909 0.09%
ALTIN 1.013,46-0,02
BITCOIN 3634912,91%
İstanbul
18°

KAPALI

05:29

İMSAK'A KALAN SÜRE

120 okunma

BOMBA İDDİA! İZZET YILDIZHAN’IN İMAM NİKAHLISI SEYHAN SOYLU ÇIKTI!

Ocak 16, 2022 18:54
0

BEĞENDİM

Flash Tv’ de yayınlanan ve farklı formatıyla Türk televizyonlarının en olaylı programı olmayı başaran  “AL SANA HABER” de hiçbir şey gizli kalmıyor. 

İzzet Yıldızhan ‘ın “Burası Türkiye! Sahne adabı diye bir şey var. Bir zahmet külot ve mayoyla sahneye çıkmayın. Aileler sizi seyrediyor. Çocuklarımız sizi izliyor. ” diyerek şarkıcıları topa tutmuştu.

Geçtiğimiz hafta ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, Hande Yener, Gülşen ve Hadise’yi kastederek “KÜLOTLA SAHYNEYE ÇIKMAYIN” demesi üzerine feministler ve sahne dünyasındaki kadınla ayaklandı. Bunlardan en ağır eleştiri Hande YENER’ den gelmişti. 

İzzet Yıldızhan ‘ın sözleri birçok kişi tarafından tepki gördü. Bazı sanatçılar ve sosyal medya kullanıcıları tarafından “İzzet hayırdır moda ikonu mu oldun?” İzzet sen önce kendi geçmişine bak! tarzındaki yorumları İzzet Yıldızhan‘ ı çileden çıkardı ve Yıldızhan bu seferde gazeteci ve televizyonculara çattı.. 

Geçtiğimiz günlerde Bahar Candan ‘ın canlı yayında Seyhan Soylu’ ya yönelttiği soruya masadaki diğer yorumcuları şok etti.

Bahar Candan, bana Nihat Doğan söyledi “Seyhan Soylu ile İzzet Yıldızhan eskiden büyük aşk yaşamış, Anne o benim Babam mı ?” sözleri üzerine Seyhan Soylu Bahar’ın bu sözlerine karşılık önce inkar etti ‘’ Ben Özel hayatımı konuşmuyorum ‘’ dedi. 

Bahar Candan ısrarla “Ama Annişko, çünkü Annişko kıro sever. İzzet ile yaşadığınız aşkın içinde şiddet var mıydı?” 

Bahar Candan masada Seyhan Soylu’ ya ‘Anne’ derken Seyhan Soylu’ ya dönüp “Benim babam eğer İzzet’ se bilmek istiyorum. Seyhan bana ilişkilerinden bahsetmez ama ben Nihat’ tan duymuştum.”  Deyince ortalık yine buz kesti. 

Nihat Doğan ‘da İzzet Yıldızhan ile Seyhan Soylu aşkına gönderme yaparak “Ferhat Şirin için dağları delmiş. Padişaha söylemişler Ferhat diye biri Şirin için dağları delmiş diye. Padişah merak etmiş bu ne kadar güzel bir kız ki uğruna dağlar delinmiş. Hemen gidip kendime alayım bu kadar güzelse. Padişah atlamış gitmiş Şirin’ in kapısının önüne demiş ki “ Şirin nerede çağırın” Şirin gelmiş. Şirin’ i gören padişah demiş ‘Aman Yarabbi bu nasıl gudubet bir kız’ Ferhat’ ı çağırın demiş. “Ulan Ferhat Efendi bu kız için mi sen dağları deldin” Ferhat demiş ki “Siz bir de onu benim gözümden görün”

Bir bir ertesi günü Bahar Candan ve Ebru Polat Seyhan Soylu’ yu sıkıştırarak Ebru Polat; “sen bize gelince didik didik ediyorsun sana gelince konuşmuyorsun”  sözü üzerine Seyhan Soylu  “Canım çok eski küllenmiş bir olay kapatın şimdi sırası değil” deyip lafı yine pratik zekası ile geçiştirdi. 

Ve bugün Seyhan Soylu AL SANA HABER için Yeliz Yeşilmen ile pazara çıktı ikili pazarda İzzet Yıldızhan ‘a don almaya geldik diyerek gündemi hicvederek röportajlar yaparken Yeliz Yeşilmen’in sorduğu bir soruya karşı net olarak ilk kez cevap verdi ‘’ İlla ki öğrenmek istiyorsunuz evet İzzet 30 yıl önceki enişten o zaman daha henüz çıtırdım ve Kıro severdim “ deyince Yeliz Yeşilmen kahkahaları patlattı.

Yeliz Yeşilmen’ i yanına alarak pazara çıkan Seyhan Soylu ve İzzet Yıldızhan’ a hem külot aldı hem de aşkını itiraf etmiş oldu. 

Yeliz Yeşilmen pazarda Seyhan Soylu arasındaki diyalogda  “Sevecek mi bunları bakalım İzzet Bey, Seni beğensin diye mi giydin?”  derken Soylu; “Eski enişten”  deyince Yeliz Yeşilmen şaşırarak “AAA çok çapkın olduğunu duymuştum. Seninle ilişkisi de hep konuşulurdu ilk def itiraf ettin Seyhan kız Ne zaman yaşandı bu aşk ?” diye sordu. Soylu; “30 sene önce” diyerek bu eski aşkı itiraf ederek bombayı patlattı. 

Sonra bu diyalog stüdyoya taşındı.

Bahar Candan daha önce bu ilişkiyi ifşa ederek Seyhan Soylu’ ya; “İzzet Yıldızhan sence seksi bir adam mı?” deyince Ebru Polat “Niye özellikle Seyhan’ a sordun ki şimdi?” demişti. Bahar Candan ise; “E soruyorum çünkü bir dönem çıktıklarını biliyorum. Bana da Nihat Doğan söylemişti. Bir dönem onlar da kankaydı İzzet Yıldızhan ile.” diyerek masada herkes şoke etmişti.

Yeliz Yeşilmen; “Gerçekten aşk yaşadın mı imam nikahı kıydın mı?” diye sordu? Seyhan Soylu’ dan asıl bomba geldi ; ‘’ Ben imam nikahı yapmadan kimse ile beraber olmam ‘’ 

Seyhan Soylu bu sorulara cevap vermekten önceleri kaçınmıştı. Ve bomba itirafın sebebini canlı yayında ekrana bakarak seyircilere hitaben bu sefer Seyhan soylu saydırdı. 

Bak İzzet Yıldızhan birbirimizi iyi tanırız. Bu külot davasında da seni korumaya çalıştım ama görünüyor ki seni Nihat Doğan başta olmak üzere bizim masadakiler ve diğer magazin programları bu saçma külot davası konusunda seni eleştirdikleri için gazeteci meslektaşlarımızı, Tv yorumcularını kısaca seni bu fütursuz sözlerini ayıplayan medyayı RTÜK’e şikayet ediyorsun. Biz seni nereye şikayet edelim İzzet? Sen Milletin donuna in sonra iki laf söylendi diye feryat et. Yahu millete ahlak dersi vermeyi, Basına ayar vermeyi bırak da önce kendine ayar ver. Beni de daha fazla konuşturma senden neden ayrıldığımı söylersem insan içine çıkamazsın öte macerandan çok daha büyük skandal olur, al sana don aldım ‘’ sözleri ile programı bitirdi. 

Kaynak : Alsana Haber

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.